Концерт з нагоди Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2023 16:35

День Незалежності України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості, воно безумовно належить до числа дат, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє.

23 серпня відбувся урочистий концерт в селі Агрономічне, присвячений Дню Державного Прапора України та 32-й річниці Незалежності України. Цьогоріч ми знову відзначаємо це свято у правовому режимі воєнного стану. За нашу свободу та незалежність гинуть кращі доньки і сини. Тому про повноцінне святкування не може бути і мови.

Саме завдяки учасникам концерту відвідувачі змогли відволіктися та переключити свою увагу на деякий час. Гарний настрій та позитивні емоції подарували присутнім: Наталія Смашнюк, зразковий аматорський хореографічний колектив «Сонечко»,  колектив «Українські леді», Олександра Прокопенко. Також на свято завітав народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Брикса», які продемонстрували обжинковий обряд.

Хвилиною мовчання учасники вшанували пам’ять про тих, хто в різні періоди історії України віддав своє життя за свободу рідної землі, за незалежність України.

Сільський голова Сергій Сітарський привітав всіх присутніх зі святом, побажав миру, здоров’я, добробуту.

Перед концертом у фойє на відвідувачів чекала виставка робіт народних майстрів та гуртків.

Вітаємо всіх жителів нашої громади з чудовим державним святом та бажаємо миру, злагоди та добра!