Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку на 29.08.2023 р.

Дата: 28.08.2023 17:19

Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку:

1. Про внесення змін  до рішення 14 сесії сільської ради  8 скликання  № 872 від 22.09.2021 « Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради  та її виконавчих органів у новій редакції» зі змінами.

Інформує: начальник  та відділу звітності контролю Бунза Н.Ю.

2. Про внесення  змін  до рішення 33 сесії 8 скликання від 23.12.2022 № 2327 «Про бюджет Агрономічної сільської територіальної громади на 2023 рік».

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.

3. Про внесення змін до рішення 37 сесії 8 скликання  «Про затвердження  структури та загальної  чисельності закладів освіти  та культури  Агрономічної сільської ради у новій редакції» № 2414 від 23.03.2023 ( зі змінами)

Інформує: заступник начальника  відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Бровченко Л.Д.