До Агрономічної громади завітала група спеціалістів з КНП ВМКЛ «Центр матері та дитини»

Дата: 30.08.2023 16:45

30 серпня в село Бохоники Агрономічної громади завітала група спеціалістів з КНП ВМКЛ «Центр матері та дитини», які провели огляди дітей та жінок спеціалізованою мобільною бригадою. Більше 20 жінок отримали змогу пройти огляд у вузьких спеціалістів. Крім того, обстежилися перед початком навчального року діти шкільного і дошкільного віку.

Агрономічна територіальна громада висловлює подяку «Центру матері та дитини» за проведені огляди спеціалістами Центру! Сьогодні не лише мешканці громади мали можливість отримати безкоштовно консультації та огляди, але і внутрішньо переміщені особи, які тимчасово перебувають на нашій території.

Агрономічна сільська рада висловлює щирі слова подяки керівництву Центру матері та дитини, всім спеціалістам, керівництву КНП «Якушинецький центр первинної медико-санітарної допомоги Якушинецької сільської ради». Надіємося на подальшу співпрацю! Всім міцного здоров’я та мирного неба!Фото без опису