Агрономічну громаду знову сколихнула сумна звістка

Дата: 05.09.2023 18:00

Агрономічну  громаду знову  сколихнула  сумна звістка. У жорстокій війні за Україну, мир та свободу, борючись за рідну землю, героїчно загинув наш земляк  житель с.Агрономічне Чечель Дмитро Володимирович.

Народився Дмитро 19.10.1984 року, закінчив Агрономічненську школу, потім навчався в технікумі. 16 лютого 2023 року був мобілізований, служив у військовій частині А 4718, мужньо і сміливо  боронив  рідну землю, рідну домівку,  кожного з нас.

27 серпня 2023 року під час авіаційного обстрілу біля с.Кліщіївка Бахмутського району Донецької області обірвалося життя захисника.

Невимовний біль охоплює  серце кожного  мешканця Агрономічної громади. Загинув Герой,  патріот, захисник  та воїн.

Щиро співчуваємо  матері,  батьку, сестрі,  рідним і близьким. Доземно  вклоняємося  нашому воїну – захиснику.

Ми завжди  будемо  пам'ятати  і шанувати подвиг  наших земляків, які віддали життя,   захищаючи   територіальну цілісність  та суверенітет  нашої держави.

Вічна Слава Герою!  Герої не вмирають!