З ювілеєм!

Дата: 07.09.2023 15:24

07 вересня свій 90-й день народження відсвяткувала жителька села Бохоників – Войтюк Галина Михайлівна.

Галина Михайлівна народилася та все життя прожила в селі Бохоники. Працювала у садочку помічником вихователя, потім стала домогосподаркою.

На її долю випали важкі випробування: роки голодоморів, війни, післявоєнна розруха, відбудова.

З ювілейною датою завітали привітати іменинницю -  сільський голова Сергій Сітарський та діловод Марина Авраменко. Очільник громади щиро побажав щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турбФото без описуотою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.

Привітно зустріли гостей племінник ювілярки Завальнюк Григорій Васильович та його дружина Олена Леонідівна, які допомагають по господарству та підтримують іменниницю.

Галина Михайлівна  була дуже зворушена привітанням та виразила велику подяку за увагу та турботу.