Повідомлення про оприлюднення проєктів документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 20.09.2023 16:47

Повідомлення про оприлюднення: Детальний план території для будівництва логістично-складського холодильного комплексу, адміністративно-складських, виробничих будівель та споруд, демонстраційно-виставкового саду, кадастровий номер земельної ділянки:  0520682200:05:002:0081, на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області.

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку від 20.09.2023 р. (через систему СЕО)

Детальний план

Звіт СЕО

Повідомлення про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку: Детальний план території для розміщення житлової садибної забудови, що межує з СМ Окружний на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області.

Звіт СЕО

Детальний план