1 жовтня — Міжнародний день людей похилого віку

Дата: 29.09.2023 20:54

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку, який щорічно відзначають 1 жовтня, працівники Центру надання соціальних послуг , за сприяння сільського голови Сергія Сітарського, навідали отримувачів соціальної послуги догляду вдома, які знаходяться на обслуговуванні Центру та вручили продуктові набори.

Цей день – символ єдності поколінь, прекрасна можливість висловити слова нашої вдячності, за Ваш внесок у розвиток громади, регіону, країни, за Вашу багаторічну самовіддану працю на благо нашого рідного краю, доброту і мудрість.

Безмежна вдячність вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за гідний приклад для наслідування.

Бажаємо Вам найголовнішого – здоров’я, радості, сил та наснаги, щастя та благополуччя, довголіття, добра, миру, віри у краще майбутнє та перемоги!