Агрономічна сільська рада
.

До уваги!

Дата: 09.10.2023 14:46
Кількість переглядів: 103

Агрономічна сільська рада Вінницького району Вінницької області оголошує конкурс з відбору  суб’єкта оціночної діяльності для виконання робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, яка підлягає продажу.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення  ринкової  вартості  земельної ділянки з метою передачі  її у приватну власність, шляхом продажу.

Найменування об’єкта оцінки: земельна ділянка.

Місцезнаходження об’єкта оцінки: с. Агрономічне

Площа земельної ділянки: – 0,2193 га

Цільове призначення земельної ділянки:  площею 0,2193 га для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови з кадастровим номером 0520680200:01:009:0001

Дата оцінки  (дата, на яку проводиться оцінка  земельної ділянки)  –  20 жовтня  2023 року.

До участі у конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна.

Конкурсна документація та підтвердні документи подаються до 16.00, 19 жовтня 2023 року до Агрономічна сільська рада, за адресою: с. Агрономічне, вул. Центральна 12, кабінет №6 у запечатаному конверті і мають містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт.

На конверті необхідно зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також вказати назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи-підприємця, який подає конкурсну документацію.

До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору суб'єктів оціночної діяльності, належать:

  • заява на участь у конкурсі за встановленою формою (додаток 2 до Положення);
  • копія установчого документа претендента;
  •  копії кваліфікаційних документів оцінювачів, відповідно до вимог Закону України «Про оцінку земель»  та Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;
  •  копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, який зареєстрований в Державному реєстрі оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок і дія кваліфікаційного свідоцтва цього оцінювача не зупинена;
  •  інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

 Кінцевий термін подання конкурсної документації —  19.10.2023 року  до 17.00 годин  за  адресою:  Агрономічна сільська рада, с. Агрономічне, вул. Центральна 12

Дата конкурсу –   20.10.2023 року  

Час проведення конкурсу – 14.30 год.

Місце проведення конкурсу :

Агрономічна сільська рада, с. Агрономічне, вул. Центральна 12.

Телефон для довідок: +380689330099

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь