10 жовтня – День ментального здоров’я

Дата: 10.10.2023 17:01

Щорічно 10 жовтня у всьому світі відзначається День ментального здоров’я.

Ментальне здоров’я – універсальне право людини. Це не лише відсутність розладів. Це внутрішні ресурси для того, аби жити життя. Реалізувати свої здібності. Працювати. Піклуватися про інших, не забуваючи  про себе.

До відзначення дня ментального здоров’я долучилася і наша громада. Практичним психологом Центру надання соціальних послуг Тетяною Литвинчук проведено інформаційно-розʼяснювальну роботу щодо психічного здоровʼя та методів його збереження для працівників Агрономічної сільської ради.

Також роз’яснено про Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?». Крім того, проведено просвітницький захід з працівниками, обговорено низку важливих питань, у тому числі важливість ментального здоров’я та шляхи його збереження.

Будьте уважними один до одного та оберігайте власне ментальне здоров’я!Фото без опису