Засідання опікунської ради

Дата: 26.10.2023 17:31

Сьогодні, 26 жовтня, під керівництвом сільського голови Сергія Сітарського відбулося перше засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Агрономічної сільської ради.

Опікунська рада – це  дорадчий орган, на який покладається попередній розгляд питань, що входять до компетенції органу опіки та піклування.

Метою діяльності ради є розгляд питань опіки та піклування над повнолітніми недієздатними та обмежено дієздатними особами, які проживають на території Агрономічної територіальної громади та з метою дотримання принципів законності, гуманності, неприпустимості приниження честі і гідності повнолітніх громадян, які потребують допомоги щодо забезпечення їх прав та інтересів, які проживають на території нашої громади. Порядок денний сьогоднішнього засідання налічував чотири питання. Всі вони стосувалися визначення опікунства.

Оперативно попрацювавши, комісія прийняла відповідні рішення.Фото без опису