В громаді долучились до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

Дата: 27.10.2023 13:43

Цьогоріч Україна вперше відзначає День української писемності та мови 27 жовтня. Перенесення відзначення події повʼязане з переходом на новоюліанський календар, бо дата встановлення Дня української писемності та мови визначена у день памʼяті Преподобного Нестора-Літописця.

За традицією – в цей день відбувся Радіодиктант національної єдності. Це – своєрідний щорічний флешмоб, який об’єднює людей. Він не має на меті перевірку грамотності конкретної особи, а задуманий як акція єднання навколо рідної мови.

До щорічної акції долучилися: сільський голова Сергій Сітарський, працівники ради та поліцейські офіцери громади.

Цьогоріч зачитував диктант Олексій Гнатковський – актор театру та кіно, який зіграв Івана Довбуша у фільмі «Довбуш». Текст, до речі, був не з простих, але це тільки додало натхнення, тож сподіваємось, що наступного року охочих підтримати захід стане ще більше! Це чудова нагода не лише перевірити себе, а й відчути частиною чогось дуже хорошого. Обов’язково долучайтесь наступного року!Фото без опису