З Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2023 10:13

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Вітаємо вас із професійним святом!

В такий тяжкий для країни та для кожного українця час ви даєте щиру віру у хороше майбутнє, надихаєте на боротьбу, звеличуєте нашу Україну!

Це професійне свято тих людей, які присвятили себе благородній справі – відтворювати, зберігати та примножувати безцінні духовні скарби нашого народу, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Нехай творча наснага, професійний успіх і любов до своєї роботи ніколи не покидають Вас, нехай здійснюються всі плани та задуми як на професійному, так і на життєвому  шляху.

Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту, щастя,  миру, любові та злагоди!