ДЛЯ ФЕРМЕРІВ ВІННИЧЧИНИ: ЯК ЗАЛУЧАТИ ГРАНТИ

Дата: 09.11.2023 17:05

Центр розвитку фермерства «Врожай Перемоги» запрошує фермерів Вінницької області на тренінг про залучення грантів на базі Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН.

Дата проведення заходу: 14 листопада 2023 року з 10:00 до 15:00 год.

Під час навчання можна отримати відповіді на наступні питання:

● Навіщо та як залучити гранти фермерам?

● На що (які заходи) можна отримати грант?

● Як розуміти вимоги донора?

● Як описати ідею зрозумілою мовою?

● Який взаємозв’язок бізнес-плану та грантової заявки?

● Які є типові вимоги до грантових заявок?

● Які типові помилки при написанні грантової заявки та як їх уникнути?

● Де шукати інформацію про гранти?

● Які є доступні грантові програми: державні та недержавні?

До участі у тренінгу запрошуються: представники фермерських господарств; сільськогосподарські дорадники, консультанти; фахівці органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, відповідальних за розвиток бізнесу; представники громадських та професійних організацій, організацій підтримки бізнесу, агенцій регіонального розвитку, що працюють у сфері сільського господарства та інші зацікавлені особи.

Для участі у тренінгу необхідно зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/kgEPEf56NaSfkV4Y6.

Реєстрація триватиме до 12 листопада 2023 року. Про результати відбору та деталі заходу учасників буде повідомлено 13 листопада 2023 року електронною поштою.

Тренінг буде проведено в рамках проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі») за фінансування уряду Німеччини. Проєкт імплементується німецькою федеральною компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH спільно з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.