Зустріч двох громад: Агрономічної та Ольгопільської

Дата: 13.11.2023 16:55

Агрономічна громада продовжує роботу з обміну досвідом, вивчення кращих практик та поширення успішних проектів серед своїх колег – територіальних громад сіл, селищ і міст.

Минулого тижня на запрошення з дружнім візитом до Ольгопільської громади завітали представники Агрономічної сільської ради на чолі з сільським головою – Сергієм Сітарським.  Працівники обох громад мали нагоду поспілкуватися, поділитися досвідом і обговорити проблематику у галузі освіти, соціального захисту населення, фінансів, а також особливості роботи під час воєнного стану.

Наприкінці зустрічі гості відвідали сучасний завод із виробництва молочної продукції «Villa Milk» в с.Каташин.

Щиро дякуємо за гостинність! Саме в ході живого спілкування між колегами та  дискусії  допоможуть розібратись у всіх тонкощах  законодавства, знайти спільні  рішення,  як  наслідок  громади будуть розвиватися краще.Фото без опису