Вітаємо з 90-річчям жителя села Горбанівка – Цітковського Владислава Адамовича!

Дата: 16.11.2023 12:57

90 років – це чудовий ювілей, який додає не лише сивину на волосся, але й тішить спогадами та життєвою мудрістю.

16 листопада свій 90-річний ювілей відзначає житель  села Горбанівка – Цітковський Владислав Адамович.

Привітати ювіляра з такою важливою датою завітали заступник сільського голови Тетяна Закревська та депутат Марія Дем’янова.

Гості побажали Владиславу Адамовичу міцного здоров’я, благополуччя, бадьорості, добра, пошани від людей та уваги від близьких.

Життя іменинника нелегке, а переповнене труднощами та викликами. Він пережив війну, важкі повоєнні роки, голодомор. Народився ювіляр в Горбанівці. Все життя пропрацював в колгоспі водієм. Наразі він щасливий батько, дідусь двох онуків та прадідусь п’яти правнуків.

В цей знатний ювілей, Ваші почесні 90 років щиро бажаємо Вам великого запасу сил, здоров’я і енергії, мирних і радісних днів для щастя Вашого серця. Низький уклін вам за ту складну життєву дорогу, по якій Ви пройшли гідно, будучи учасником історичних подій і працюючи на благо майбутнього покоління.Фото без описуФото без описуФото без опису