Порядок денний постійної комісії з питань  земельних  відносин, природокористування, планування  територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального  господарства, транспорту та комунальної власності на 21.11.2023

Дата: 20.11.2023 10:44

Порядок денний постійної комісії з питань  земельних  відносин, природокористування, планування  територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального  господарства, транспорту та комунальної власності:

1. Про внесення змін до рішення № 2450 від 11.04.2023 Агрономічної сільської ради «Про вилучення та передачу в оперативне управління легкового автомобіля».

Інформує: голова  постійної комісії  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Бунза Н.Ю.

2. Про передачу земельної  ділянки в постійне користування ОСББ «Софія –Агрономічне».

Інформує: голова постійної  комісії з питань земельних  відносин, природокористування , планування  територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та комунальної  власності Мороз О.П.

3. Про затвердження  технічної документації  із землеустрою щодо встанов-лення  (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для  індивідуального  садівництва в с. Агрономічне, ОСТ «Барський», СТ «Персик», провулок Персиковий,9 Вінницького району, Вінницької області гр. Чуваловій Вікторії Василівні.

4. Про затвердження технічної  документації із землеустрою  щодо встановлення  ( відновлення)  меж  земельної  ділянки в натурі ( на місцевос-ті)  для будівництва  і обслуговування житлового  будинку, господарських  будівель  і споруд ( присадибна ділянка) в с. Бохоники, вул. Лісова, 29, Вінницького району, Вінницької області гр. Бондаренку Михайлу Григоро-вичу.

5. Про затвердження технічної  документації  із землеустрою щодо інвен-таризації земель  комунальної  власності  Агрономічної сільської ради.

6. Про затвердження матеріалів  коригування санітарно-захисної зони для кладовища № 1  по вул. Єдності в с. Бохоники, Вінницького району, Вінниць-кої області.

7. Про надання дозволу на виготовлення проєкту  землеустрою  для відведення  земельної в оренду для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських  будівель і споруд ( присадибна ділянка)  гр. Коцюку  Миколі Йосиповичу.