Порядок денний постійної комісії з гуманітарних  питань : освіти , культури , спорту, духовного  розвитку , молодіжної  політики , охорони  здоров’я, материнства, дитинства  та соціального  захисту населення на 21.11.2023

Дата: 20.11.2023 10:47

Порядок денний постійної комісії з гуманітарних  питань : освіти , культури , спорту, духовного  розвитку , молодіжної  політики , охорони  здоров’я, материнства, дитинства  та соціального  захисту населення:

1. Про затвердження  переліку об’єктів  та ви дів  суспільно-корисних  робіт щодо засуджених  до покарання у вигляді  громадських робіт, що будуть виконуватися на території  Агрономічної  сільської ради у 2024 році.

Інформує: голова  постійної комісії  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Бунза Н.Ю.

2. Про затвердження переліку  об’єктів та видів виконання  адміністративних  стягнень у вигляді громадських  робіт, виправних робіт  та суспільно-корисних  робіт, що будуть виконуватися на  території Агрономічної сільської ради у 2024 році.

3. Про затвердження  Програми «Організації суспільно-корисних робіт для порушників, на яких накладено адміністративне  стягнення  у вигляді суспільно-корисних робіт на 2024 рік».

4. Про затвердження  переліку об’єктів  та видів  суспільно-корисних  робіт для порушників, на яких накладено  адміністративне  стягнення  у вигляді  громадських робіт або  засуджених  за вчинення  злочинів  до даного  покарання , суспільно-корисних робіт для порушників ( несплата аліментів), що будуть  виконуватися на території Агрономічної сільської ради у 2024 році.