3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

Дата: 04.12.2023 16:53

Щорічно 3 грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних. Адже саме ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.

Напередодні за ініціативи Агрономічної сільської ради та сприяння Асоціації «Відкриті серця» 26 мешканців нашої громади отримали  набори побутової хімії.

Інвалідність не є перепоною до повноцінного життя, це не вирок й не покарання. Люди з інвалідністю  є повноправними членами суспільства, які потребують трішечки більше уваги та піклування, створення відповідних умов.

Ця дата – це привід задуматись над проблемами, з якими щоденно стикаються люди з інвалідністю, посилити увагу до захисту їх гідності, прав і благополуччя.