Благодійна акція «Подаруй свято воїну»
Днями у дошкільних закладах, загальноосвітніх закладах, клубах нашої громади відбулася акція «Подаруй воїну свято». Суть акції полягає в тому, щоби зібрати подарунки воїнам до Дня Святого Миколая та Різдва.
Діти разом із батьками поділилися з воїнами солодощами, чаєм, кавою, фруктами, сухофруктами. Також приготували малюнки та вітальні листівки. У них побажали воїнам міцного здоров'я, щастя, добра, швидкої перемоги, миру. Та найголовніше – повернутися живими до своїх рідних та близьких.
Ці пакунки вже невдовзі разом із волонтерами відправляться у найгарячіші точки бойових дій, щоби воїни знали, що про них не забули.
Такий подарунок стане часткою подяки нашим воїнам від вдячних українців та створить святковий настрій бійцям в суворих умовах війни на передовій.