Порядок денний постійної комісії з питань  земельних  відносин,  природокористування, планування  територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального  господарства, транспорту та комунальної власності на 13.12.2023

Дата: 11.12.2023 17:13

Порядок денний постійної комісії з питань  земельних  відносин,  природокористування, планування  територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального  господарства, транспорту та комунальної власності:

1.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності  на території Агрономічної  сільської ради  Вінницького району Вінницької області.

2. Про припинення права постійного  користування  земельною ділянкою комунальної  власності  в с. Агрономічне по вул. Центральна, 4, Вінницького району, Вінницької області.

Інформує: голова постійної  комісії з питань земельних  відносин, природокористування, планування  територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та комунальної  власності Мороз О.П.

3. Про надання в постійне  користування  земельною ділянкою комунальної  власності в с. Агрономічне по вул. Центральна, 4, Вінницького району, Вінницької області.

4. Про найменування площі перед Будинком культури  с. Агрономічне  «Площа Центральна».