Розвиток громад через обмін досвідом та партнерством

Дата: 13.12.2023 09:53

12 грудня з дружнім візитом до Агрономічної громади завітали представники Ольгопільської громади.

Сільський голова Сергій Сітарський розповів присутнім про шлях створення нашої громади, про її розвиток та чим громада живе сьогодні.

Гості  отримали можливість познайомитися з роботою ЦНАПу, відвідали Будинок культури в селі Агрономічне, Поліцейську станцію.

Також делегація завітала до Агрономічненського ліцею, де змогли побачити  використання в освітньому процесі STEM-лабораторії. Крім того, відвідали укриття в закладі, а також в Бохоницькому ЗДО «Дзвіночок».

Обмінялися досвідом роботи в соціальному напрямку, зокрема, надання соціальних послуг, робота з ВПО в громаді.

Активним обговоренням, відповідями на запитання, обміном власними історіями – так закінчився цікавий, пізнавальний, активний візит з обміну досвідом гостей з Ольгопільщини! Ми впевнені, що це не остання зустріч у такому форматі та сподіваємось на подальшу співпрацю.Фото без опису