Повідомлення про оприлюднення проєктів документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 18.12.2023 16:15

Повідомлення про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку "Детальний план території для розміщення житлової, громадської забудови на території обмеженої вул. Пирогова, ділянкою приватної форми власності з кадастровим номером 0520680200:01:004:1641 та садибною забудовою на провулках Світлий, Малиновий, Прополісний, Хлібний, Архітектурний, Срібний с. Агрономічне Вінницького району Вінницької області"

Повідомлення    про    оприлюднення    проєкту    документа    державного    планування та    звіту    про    стратегічну    екологічну    оцінку "Детальний план території для розміщення житлової, громадської забудови на території обмеженої вул. Пирогова, ділянкою приватної форми власності з кадастровим номером 0520680200:01:004:1641 та садибною забудовою на провулках Світлий, Малиновий, Прополісний, Хлібний, Архітектурний, Срібний с. Агрономічне Вінницького району Вінницької області"

Детальний план

Звіт СЕО