Вітаємо з 95-річчям жительку села Ільківка - Манюк Марію Францівну

Дата: 18.12.2023 17:24

95 років – це чудовий ювілей, який додає не лише сивину на волосся, але й тішить спогадами та життєвою мудрістю.

15 грудня свій 95-річний ювілей відзначила жителька  села Ільківка- Манюк Марія Францівна.

До привітань іменинниці долучився сільський голова Сергій Сітарський. Він подякував ювілярці за багаторічну самовіддану працю, людяність та доброту, побажав міцного здоров’я, довгих літ щасливого та мирного життя.

Манюк Марія Францівна народилася 15 грудня 1928 року, в простій селянській родині. Важкі випробування випали на долю ювілярки: роки голодоморів, війни, післявоєнна розруха, відбудова. В шестирічному віці залишилася без батька, який потрапив під процес розкуркулення ( не віддав в колгосп свого коня і плуга). З 15 років працювала в селищній раді та  паралельно у рільничій бригаді.

У 1956 році одружилася, народила та виховала трьох дітей. Наразі вона щаслива бабуся семи онуків, тішиться успіхам десятьох правнуків.

В цей знатний ювілей, Ваші почесні 95 років щиро бажаємо Вам великого запасу сил, здоров’я і енергії, мирних і радісних днів. Низький уклін Вам за ту складну життєву дорогу, по якій Ви пройшли гідно, будучи учасником історичних подій і працюючи на благо майбутнього покоління.