Порядок денний постійної комісії з питань  земельних  відносин, природокористування, планування  територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального  господарства, транспорту та комунальної власності на 21.12.2023

Дата: 20.12.2023 13:40

Порядок денний постійної комісії з питань  земельних  відносин, природокористування, планування  територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального  господарства, транспорту та комунальної власності:

1. Про внесення змін  до рішення  17 сесії 8 скликання  № 1417 від 23.12.2021 «Про збільшення  вартості  каналізаційної  насосної  станції  в                          с. Агрономічне, Вінницького району, Вінницької області, в зв’язку  із реконструкцією.

Інформує: голова  постійної комісії  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Бунза Н.Ю.

2. Про внесення змін  до рішення  17 сесії 8 скликання  № 1416 від 23.12.2021 «Про прийняття  в комунальну власність  та на баланс мереж водопостачання діаметром 225 мм та водовідведення діаметром 200 мм 5-поверхових багатоквартирних  житлових  будинків по вул. Мічуріна в с. Агрономічне,Вінницького району, Вінницької області.

3. Про затвердження  Положення  про конкурсний  відбір  суб’єктів оціночної діяльності  для проведення  незалежної оцінки майна  комунальної власності  Агрономічної територіальної громади.

Інформує: начальник відділу юридичного  та організаційного  забезпечення сільської ради Паничук Б.М.

4. Про затвердження технічної документації  із  землеустрою щодо встанов-лення ( відновлення) меж  земельної ділянки в натурі  ( на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель  і споруд  ( присадибна ділянка )  ( 02.01) в с. Рівець, вул. Миру, 23Б, Вінниць-кого району, Вінницької області гр. Полтавцю Сергію Миколайовичу.

Інформує: голова постійної  комісії з питань земельних  відносин, природокористування , планування  територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та комунальної  власності Мороз О.П.

5. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встанов-лення ( відновлення)  меж земельних  ділянок  в натурі  ( на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  ( присадибна ділянка)  ( 02.01)  для ведення особистого  селянського  господарства ( 01.03),  для ведення особистого селянського  господарства        ( 01.03)  в с. Ільківка, вул. Набережна, 79, Вінницького району, Вінницької області гр. Бегус Наталії Федорівні   та гр. Мельник Галині Федорівні.

Інформує: голова постійної  комісії з питань земельних  відносин, природокористування , планування  територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та комунальної  власності Мороз О.П.

6. Про затвердження технічної  документації  із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки  в натурі  ( на місцевості)  для будівництва  і обслуговування  житлового  будинку, господарських  будівель  і споруд ( присадибна ділянка) ( 02.01)  в с. Бохоники, вул. Ювілейна, 25,Вінницького  району, Вінницької області гр. Савчуку Олек-сандру Михайловичу.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встанов-лення  меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  для будівництва інди-

відуального гаража масив «Гаражний-1» № 81, с. Агрономічне, Вінницького району, Вінницької області гр. Льовкіну  Валерію Вікторовичу.

8. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки, цільове  призначення якої змінюється  із земель  «для ведення особистого  селянського  господарства» на «для будівництва  і обслуго-вування  житлового будинку, господарських  будівель  і споруд  ( присадибна ділянка)» в с. Бохоники, Вінницького району, Вінницької області гр. Олійніченко Надії Василівні.

9. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове  призначення якої змінюється  із земель  «для ведення особистого  селянського  господарства» на «для будівництва і обслугову-вання житлового будинку, господарських будівель  і споруд ( присадибна ділянка)» в с. Бохоники , Вінницького району, Вінницької області гр. Макарову  Миколі Володимировичу.

10. Про проведення експертної грошової оцінки  земельної ділянки для подальшого продажу у власність  гр. Бартьянову  Олександру Володими-ровичу.