Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку на 21.12.2023

Дата: 20.12.2023 13:43

Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку:

1. Про затвердження  Програми «Економічного і  соціального розвитку Агрономічної територіальної  громади  на 2024 рік».

Інформує: голова  постійної комісії  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Бунза Н.Ю.

2. Про внесення змін  до рішення 8 сесії 8 скликання  Агрономічної сільської ради № 275 від 18.03.2021 «Про затвердження  «Програми  підтримки комунальної установи «Лука - Мелешківський трудовий  архів» Лука-Мелешківської сільської ради  на 2021-2025 роки».

3. Про надання дозволу на попередню оплату товарів, робіт і послуг , що закуповуються  за кошти  сільського бюджету в 2024 році.

4. Про внесення змін  до рішення  17 сесії 8 скликання  № 1417 від 23.12.2021 «Про збільшення  вартості  каналізаційної  насосної  станції  в    с. Агрономічне, Вінницького району, Вінницької області, в зв’язку  із реконструкцією.

5. Про внесення змін  до рішення  17 сесії 8 скликання  № 1416 від 23.12.2021 «Про прийняття  в комунальну власність  та на баланс мереж водопостачання діаметром 225 мм та водовідведення діаметром 200 мм 5-поверхових багатоквартирних  житлових  будинків по вул. Мічуріна в    с. Агрономічне,Вінницького району, Вінницької області.

6. Про внесення змін до Програми «Соціального  захисту  населення Агрономічної територіальної  громади на 2022-2024 роки ( у новій редакції)».

Інформує: начальник відділу соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я Часовських Д.В.

7. Про передачу субвенції  з бюджету Агрономічної сільської  територіальної громади до бюджету Лука-Мелешківської сільської територіальної  громади.

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.

8. Про затвердження Положення  про використання власних надходжень спеціального фонду Агрономічної сільської ради на 2024 рік.

9. Про встановлення  надбавок та виплат заробітної плати сільському голові та секретарю на 2024 рік та їх преміювання.

10. Про внесення  змін  до рішення 23 сесії  сільської ради 8 скликання  № 2164 від 23.02.2022 «Про затвердження  Порядку організації харчування дітей  у закладах загальної середньої  та  дошкільної  освіти  Агрономічної  сільської ради».

Інформує: начальник відділу освіти молоді та спорту, культури та туризму Бровченко Л.Д.

11. Про встановлення  розміру  вартості  харчування  та батьківської плати  за харчування  в закладах  освіти  Агрономічної  територіальної  громади  з 01.01.2024.

12. Про надання  згоди  на безоплатне прийняття  майна  з державної  власності у комунальну власність Агрономічної територіальної громади.

13. Про затвердження  Положення про використання власних надходжень спеціального фонду комунальних закладів освіти  та культури Агрономічної сільської ради.

14.  Про затвердження  програми «Здійснення  заходів  з правового  захисту, сплати судових витрат Агрономічною  сільською радою на 2024-2025 роки».

Інформує: начальник відділу юридичного  та організаційного  забезпечення сільської ради Паничук Б.М.

15. Про затвердження  програми «Сприяння виконанню рішень судів і інших виконавчих документів» на 2024-2025 роки.

16. Про внесення  змін  до рішення 33 сесії 8 скликання від 23.12.2022 № 2327 «Про бюджет Агрономічної сільської територіальної громади на 2023 рік».

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.

17.Про бюджет Агрономічної сільської територіальної  громади на 2024 рік.

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.

18. Про затвердження  Порядку  надання платних послуг  закладами загальної середньої освіти Агрономічної територіальної  громади з виробництва та реалізації продукції громадського харчування, організації  її споживання.