Засідання Міжвідомчої ради

Дата: 20.12.2023 16:44

19 грудня під головуванням заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяни Закревської, за участі поліцейських офіцерів громади відбулося чергове засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць,  інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії.

У ході зібрання учасники:

• обговорили питання на території громади виконання вимог Закону України «Про загальну середню світу»;
  • підвели підсумки в роботи надання соціальних послуг сім’ям ВПО родинам Захисників та Захисниць, дітям;
  • обговорили виконання на території громади Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

За результатами розгляду питань, які були заслухані на Міжвідомчій раді, виконавцям надано рекомендації з метою належного вирішення нагальних питань та прийнято відповідні рішення.Фото без описуФото без описуФото без опису