Гарний новорічний подарунок для жителів села Медвежого Вушка

Дата: 22.12.2023 19:32

Агрономічна сільська рада спільно з громадською організацією «Взаємодія, творчість, фах, компетентність» здобули перемогу в міжнародному конкурсі.  Тому невдовзі в селі Медвеже Вушко зявиться для дітей  «Центр денного догляду».

Це простір для дітей – місце, де вони зустрічаються із друзями та проводять дозвілля.Тут можна залишити дитину під наглядом на декілька годин. Поки діти граються, навчаються та відпочивають під наглядом спеціалістів, мами і тата можуть оформити документи у інших службах, вирішити побутові питання або просто перепочити.

Сільський голова Сергій Сітарський зазначив актуальність відкриття в громаді такого дитячого простору, адже в Медвежому Вушці відсутній заклад дошкільної освіти і це стане початком  гарної справи. Сьогодні вже підписано меморандум про співпрацю, в якому визначено обов’язки сторін, а влітку діти зможуть  відвідувати новий  дитячий центр.Фото без описуФото без описуФото без опису