Звітній концерт в Центрі культури та дозвілля

Дата: 22.12.2023 20:30

20 грудня в Агрономічному центрі культури та дозвілля відбувся звітний концерт філій центру.

Учасники продемонстрували свої уміння, таланти й творчі здобутки, наповнивши зал позитивними емоціями та чарівними мелодіями.

На заході з вітальним словом до аматорів сцени звернувся сільський голова Сергій Сітарський.

Учасники художньої самодіяльності клубних закладів громади показали високий рівень виконавської майстерності, що є свідченням відданої та наполегливої роботи працівників та керівників художніх колективів, а відтак отримали бурхливі оплески від глядачів, подарувавши їм незабутні враження та емоції від спілкування з щирою та відвертою українською піснею і танцем.

Впродовж звітного концерту проходив благодійний збір коштів на потребу для придбання автомобіля медевак, який призначений для евакуації поранених для мешканця села Агрономічне Романа Гавловича. Разом вдалося зібрати 8580 грн, кошти вже передані матері воїна.

Шановні артисти, дякуємо вам за щирість та талант, за наше підростаюче покоління, яке ви заохочуєте до сцени, розвиваєте в них любов до музики, національних традицій та Батьківщини.

Дякуємо нашим захисникам за захист та мирне небо над нашими головами.Фото без опису