Привітання сільського голови Сергія Сітарського з Новим Роком!

Дата: 31.12.2023 22:41

Відлічує останні сторінки календар, добігає до завершення 2023 рік.

Для кожного з нас рік, що минає, був непростим та водночас багатим на  радісні події та звершення. Ми навчилися працювати і жити в складний період -  час воєнного стану, зуміли віднайти шляхи для реалізації нових завдань, які ставив перед громадою час, направляли зусилля для продовження роботи над різними проєктами.

В цей важкий період головне і спільне бажання для всієї  нашої громади, нашої країни – це якнайшвидша Перемога та мирне життя! Дякую всім нашим захисникам, бажаю кожному зустріти новорічні свята в безпеці й теплі, зі світлом та теплом у домівках і в колі своїх найдорожчих людей.

Бажаю всім, щоб у 2024 році здійснилися ваші гарні задуми та сподівання. Нехай він буде радісним і щасливим, повним надій і планів, нагородить Ваші сім’ї міцним здоров’ям, щирою любов’ю. Нехай він повністю виправдовує Ваші очікування!

Миру всім, добра, терпіння, радості та удачі!

З Новим Роком, громадо!Фото без опису