До Агрономічної сільської ради завітали щедрівники
Дата: 04.01.2024 13:03
Кількість переглядів: 66
Заряд позитиву і гарного настрою принесли сьогодні в Агрономічну сільську раду щедрувальники. За українськими традиціями завітали гості – маленькі вихованці ЗДО «Сонечко» разом зі своїми вихователями.
Пісні, щедрівки, теплі слова вітань з прийдешніми святами, побажання здоров’я, достатку та щасливого нового року лунали для всіх присутніх. Цьогоріч репертуар колядок і щедрівок поповнився новими мотивами –прагнення Миру та Перемоги.
Сільський голова Сергій Сітарський разом з працівниками у вдячність за щирі віншування вручили гостинці.