ВІДБУЛИСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

Дата: 04.01.2024 14:35

Сьогодні, 04 січня, в Будинку культури села Агрономічне відбулись громадські слухання «Детальний план території для розміщення житлової, громадської забудови на території обмеженої вул. Пирогова, ділянкою приватної форми власності з кадастровим номером 0520680200:01:004:1641 та садибною забудовою на провулках Світлий, Малиновий, Прополісний, Хлібний, Архітектурний, Срібний с. Агрономічне Вінницького району Вінницької області», розроблений проектною організацією ДП «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».

Під час проведення інформаційних заходів у вигляді громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при обговоренні вказаного проекту зауважень та пропозицій не отримано.

В підсумку засідання схвалили представлений проект ДТП території, які знаходяться у приватній власності громадян та рекомендувати ДТП подати на розгляд до містобудівної ради Управління містобудування та архітектури Вінницької обласної державної  адміністрації.

Детальніше ознайомитися за посиланням:

Протокол зборів

Список присутніх