Природоохоронна діяльність Асоціації захисників довкілля та пропаганди здорового способу життя “ЯВІР”

Дата: 04.01.2024 16:46

- Створення навчально-консультаційного центру “Школа зеленого туризму”, на базі Зеленої Садиби “Катерина” в селі Ільківка.
- Відновлення старовинного джерела “Понюкова криниця”.
- Створення об’єкту ПЗФ гідрологічного заказника “Ільківський став”
- Написання проекту до 14-го обласного Конкурсу проектів розвитку територіальних громад за екологічним напрямком (Капітальний ремонт покриття дамби та гідротехнічної споруди об’єкту природно-заповідного фонду гідрологічного заказника “Ільківський став”) та залучення коштів у розмірі 155000 грн. до Ільківської громади.
- Перемога у Всеукраїнському конкурсі “До чистих джерел”.
- Проведення на базі Зеленої Садиби “Катерина” туристичних форумів, семінарів, круглих столів, в т.ч. і
загальнодержавного рівня.
- Розробка проектів створення нових об’єктів ПЗФ на території Агрономічної  ТГ. (В процесі створення “Заповідне урочище Соснове”).