Відбулося засідання комісії по покращенню послуг централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Дата: 04.01.2024 17:22

Сьогодні, 4 січня, під головуванням сільського голови Сергія Сітарського відбулося засідання комісії по покращенню послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення Агрономічної сільської ради.

В роботі комісії взяли участь працівники ради та представники ТОВ «ЖЕК «Агрономічне». Крім того, на засіданні були присутні мешканці села.

На розгляд комісії було винесено чотири питання, які стосувалися проблем, пов’язаних з перебоями водопостачання, погашення дебіторської заборгованості поточних рахунків з КП «Віницяоблводоканал» та розгляду листів Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області і ТОВ «ЖЕК «Агрономічне».

В ході розгляду питань порядку денного було враховано всі пропозиції стосовно порушених питань та прийнято відповідні рішення.