Відбувся звіт поліцейських офіцерів громади

Дата: 15.01.2024 16:47

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету відбувся звіт поліцейських офіцерів громади Андрія Гончара та Дмитра Дзиганського щодо стану дотримання правопорядку на поліцейській дільниці та ужитих заходів із запобігання правопорушень.

У  звіті були вказані напрямками діяльності за 2023 рік. Зокрема, офіцери доповіли  про роботу з охорони громадського порядку та боротьби зі злочинністю: профілактичні заходи з громадянами, патрулювання вулиць, співпраця зі Службою у справах дітей, допомога особам, які опинилися у складних життєвих обставинах, здійснення рейдів, робота з особами, які здійснюють правопорушення у сфері сімейно-побутових відносин, неповнолітніми правопорушниками.

Поліцейські офіцери продовжують нести службу на захисті безпеки жителів та охорони публічного порядку в Агрономічній громаді.Фото без описуФото без описуФото без опису