Приємна новина для нашої громади

Дата: 16.01.2024 16:54

Міжнародний благодійний фонд «Український жіночий фонд» в рамках оголошеного конкурсу, підтримав проектну заявку громадської організації «Явір» і виділив кошти в сумі 225 тис. грн на створення маршруту безпеки в с.Ільківка Агрономічної ТГ.

Проектом передбачено проведення централізованого вуличного освітлення та встановлення камер відеоспостереження в центрі села Ільківка.

Крім того, заплановано проведення круглих столів, бесід з молоддю в селах Ільківка, Горбанівка та Рівець на тему безпеки в реаліях сьогодення. Керівник проекту – Шибінська Н.В. (депутат Агрономічної сільської ради, голова ГО «Явір»).

Все придбане і встановлене в рамках проекту електрообладнання та камери відеоспостереження будуть передані на баланс Агрономічної сільської ради.

Завдяки нашим міжнародним партнерам, спільними зусиллями намагаємося створити більш комфортні умови проживання для жителів нашої громади.