Приємна новина для нашої громади

Дата: 16.01.2024 16:54

Міжнародний благодійний фонд «Український жіночий фонд» в рамках оголошеного конкурсу, підтримав проектну заявку громадської організації «Явір» і виділив кошти в сумі 225 тис. грн на створення маршруту безпеки в с.Ільківка Агрономічної ТГ.

Проектом передбачено проведення централізованого вуличного освітлення та встановлення камер відеоспостереження в центрі села Ільківка.

Крім того, заплановано проведення круглих столів, бесід з молоддю в селах Ільківка, Горбанівка та Рівець на тему безпеки в реаліях сьогодення. Керівник проекту – Шибінська Н.В. (депутат Агрономічної сільської ради, голова ГО «Явір»).

Все придбане і встановлене в рамках проекту електрообладнання та камери відеоспостереження будуть передані на баланс Агрономічної сільської ради.

Завдяки нашим міжнародним партнерам, спільними зусиллями намагаємося створити більш комфортні умови проживання для жителів нашої громади.Фото без опису