Завершується реалізація проєкту щодо створення маршруту безпеки в селі Ільківка

Дата: 02.02.2024 14:28

В Агрономічній громаді завершується реалізація проєкту щодо створення маршруту безпеки в селі Ільківка.

Таку ініціативу вдалося реалізувати завдяки громадській організації «Явір» (керівник Наталя Шибінська) в рамках конкурсу Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд».

Цей проєкт обумовлений потребою впровадження комплексу заходів для посилення безпеки жителів села, захисту об’єктів забезпечення життєдіяльності села, безпеки дорожнього руху. Для цього проєктом передбачено створення єдиної мережі системи вуличного відеоспостереження на території Агрономічної сільської ради шляхом встановлення камер спостереження у межах центру села Ільківка.

Наразі закінчуються роботи щодо встановлення електричних стовпів та монтування камер спостереження.Фото без опису