Попрощалися з Героєм – Віктором Подолинним

Дата: 03.02.2024 15:12

Сьогодні, 03 лютого, провели в останню путь жителя села Агрономічне – Подолинного Віктора Анатолійовича.

Вшанувати пам’ять Героя прийшли рідні, близькі, друзі, однокласники, колеги, побратими та просто ті хто знав воїна.

Віктор Анатолійович народився 22 січня 1972 року в місті Вінниця. Навчався в школі №23, після закінчення вступив до Вінницького національного технічного університету. Працював програмістом  в  акціонерному товаристві «Укртелеком».

З 27 лютого 2022 року став на захист Батьківщини. Брав участь у боях за місто Лиман. Воював у складі штурмової бригади Національної гвардії України «Червона калина». 20 грудня 2023 року загинув під час виконання бойового завдання в селі Вербове Запорізької області.

Завжди привітний та радісний - таким нашого Героя запамʼятають односельці, побратими і всі, хто був з ним знайомий.

Агрономічна сільська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя-Захисника України. Разом з Вами схиляємо голови у глибокій скорботі.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ТА СЛАВА ГЕРОЮ!Фото без опису