Порядок денний постійної комісії з гуманітарних питань: освіти, культури, спорту, духовного розвитку, молодіжної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту населення на 07.02.2024

Дата: 05.02.2024 16:19

1.Звіт голови сільської ради Сітарського Сергія Миколайовича «Про роботу  Агрономічної сільської ради за період  з грудня 2022 року  по грудень  2023 року».

Інформує: сільський   голова Сітарський С.М.

2.Про затвердження звіту  по виконанню «Програми розвитку фізичної культури і спорту  Агрономічної територіальної  громади на 2023 рік».

Інформує: начальник відділу освіти молоді та спорту, культури та туризму Бровченко Л.Д.

3. Про затвердження  звіту по виконанню «Програми  розвитку освіти Агрономічної територіальної  громади на 2023 рік».

4. Про затвердження звіту по виконанню Програми «Розвитку та збереження культурної спадщини Агрономічної територіальної громади на 2023 рік».

5. Про зміну адреси та затвердження Положення про Горбанівську філію Центру культури та дозвілля Агрономічної сільської ради ( в новій редакції).

6. Про зміну  адреси та затвердження Положення про Медвежевушківську  філію  Центру культури та дозвілля Агрономічної сільської  ради ( в новій редакції).