І знову втрати в нашій громаді…

Дата: 06.02.2024 13:49

Жалобна новина з фронту для нашої громади. Ми втратили ще одного мужнього, сильного, молодого хлопця. У жорстокій війні з російським агресором 13 червня 2023 року в районі н.п. Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області загинув Захисник України - Анатолій Гусейналієв, 10.12.1983 р.н., житель села Агрономічне.

Завтра, 07 лютого, відбудеться чин похорону. Просимо мешканців громади о 09:15 год. віддати шану та належно зустріти Героя «живим коридором» від Старого Замку вздовж вулиці Замкова (Гагаріна) до будинку загиблого, вулиця Приозерна, 13, де відбудеться відспівування Героя. Після того траурна процесія пішою ходою вирушить до кладовища села Агрономічного.

Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким загиблого. Вічна пам’ять Герою, який не шкодуючи власного життя захищав наш мирний сон і наше щасливе майбутнє.Фото без опису