В Агрономічному попрощалися із загиблим воїном - Анатолієм Гусейналієвим

Дата: 07.02.2024 15:00

Сьогодні скорботний день для усіх жителів Агрономічної громади, адже ми попрощалися ще з одним Героєм – Гусейналієвим Анатолієм Тофіковичем. Віддати шану оборонцю прийшли рідні, бойові побратими, друзі, однокласники та жителі громади.

Анатолій Тофікович народився 10 грудня 1983 року в м.Вінниця. Дитячий садок відвідував в селі Агрономічне, де й проживав з батьками та сестрою. В 14 років залишився без батька. Після закінчення школи працював на будівництві. В 2005 році одружився, виховував сина. Привітний, добрий, веселий, життєрадісний.

З серпня 2022 року добровольцем пішов захищати Україну від нещадного агресора.

13 червня 2023 року обрівалося життя сапера 2 відділення інженерно-саперного взводу 1 аеромобільного батальйону військової частини А2120 в районі н.п. Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області.

Він мав би жити, працювати, радіти кожному дню, бути опорою та підтримкою сім’ї, але кривава війна розтоптала всі плани, обірвала молоде життя…

Щирі співчуття родині!

Вічна Слава Герою!  Фото без опису