Відбулася 52 чергова сесія

Дата: 09.02.2024 15:40

08 лютого в Агрономічній сільській раді відбулася чергова сесія. У роботі взяли участь депутати, начальники відділів виконавчого апарату та виконавчих органів сільської ради та бажаючі мешканці громади. Порядок денний налічував 61 питання.

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільський голова є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед громадою та її жителями. Тому першим питанням під час засідання розглядався звіт сільського голови.

Мета звіту - належне інформування громадськості про підсумки діяльності, забезпечення  прозорості та підзвітності відповідного органу виконавчої влади.

У своєму виступі Сергій Сітарський проаналізував результати соціально-економічного розвитку громади, окреслив найважливіші питання життєдіяльності населених пунктів, які планувалося і було вирішено у 2023-му році.

Характеризуючи роботу, сільський голова детально проаналізував роботу кожної галузі, подякував усім за виконання поставлених завдань.

Крім того, на засіданні депутати розглянули низку питань по виконанню галузевих програм громади за 2023 рік.

Загалом сесія була досить конструктивною, депутати працювали

активно і злагоджено.

Додаток: звіт сільського голови