В рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулися змагання з баскетболу

Дата: 13.02.2024 16:25

З метою реалізації ініціативи «Пліч-о-пліч» за підтримки Президента України, популяризації видів спорту, збільшення рухової активності учнів, сьогодні, 13 лютого,  в Агрономічній громаді  у спортивній залі Бохоницького ліцею відбулися змагання з баскетболу серед закладів загальної середньої освіти. У змаганнях взяли участь команди юнаків та дівчат Агрономічненського та Бохоницького ліцею, команди юнаків Медвежевушківського ліцею та Ільківської гімназії.

З вітальним словом до учасників звернувся сільський голова Сергій Сітарський.

Спорт не лише розвиває фізичне здоров'я, а й надає можливість навчитися важливим життєвим навичкам. Командна гра вчить співпраці та взаємодії. – зазначив очільник громади.

Спортивні змагання в черговий раз довели, що спорт – це здоров’я, краса та успіх. Це можливість вдосконалити фізичну підготовку, проявити лідерство, знайти нових друзів.

За результатами змагань серед юнаків:

І місце зайняла команда Агрономічненського ліцею,

ІІ місце - команда Ільківської гімназії,

ІІІ місце - команда Бохоницького ліцею.

Серед дівчат:

І місце здобула команда Агрономічненського ліцею,

ІІ місце - команда Бохоницького ліцею.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у спортивних змаганнях! Ми вдячні ЗСУ за можливість навчатися, грати та досягати успіхів.Фото без опису