16 лютого – День єднання!

Дата: 16.02.2024 12:58

14 лютого 2022 року Президентом України, на тлі загрози повномасштабної  російської агресії, було підписано Указ, яким 16 лютого 2022 року оголошено Днем єднання. Дата 16 лютого була обрана не випадково, адже саме у цей день, за розвідувальними даними західних країн, мало розпочатися повномасштабне вторгнення.

Представники Агрономічної сільської ради та виконавчих органів ради також долучилися до відзначення заходу. На Центральній площі вшанували полеглих захисників громади  та підняли прапори.

День єднання – молоде свято, у нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу – показати усьому світові, що ми сьогодні – як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.

Тож наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас. Дякуємо сотням представників Агрономічної громади, які мужньо захищають Україну.  Віримо, що разом, в єдності, ми пройдемо найважчі випробування й здобудемо Перемогу!

Вічна слава полеглим Героям!

Слава Україні!Фото без опису