Підписано Меморандум про співпрацю щодо будівництва житла для громадян, які постраждали від війни

Дата: 16.02.2024 18:15

Сьогодні сільський голова Сергій Сітарський взяв участь у підписанні Меморандуму про співпрацю щодо будівництва житла для громадян, які постраждали від війни.

Договір підписано між Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих території України, Міжнародною організацією з міграції, Вінницькою обласною державною адміністрацією (обласною військовою) та Агрономічною сільською радою.

Метою проєкту  є забезпечення внутрішньо переміщених осіб  житлом завдяки доступній довгостроковій оренді. Наразі в громаді зареєстровано 1312 ВПО, більшість з них не має власного житла. Саме тому ця програма дозволить сотням переселенців у нашій громаді отримати власне доступне житло.

Вдячні за підтримку та сприяння голові Вінницької обласної ради  - Вячеcлаву Соколовому та голові Вінницької ОДА -Сергію Борзову.