A A A K K K
для людей із порушенням зору
Агрономічна сільська рада
.

ШАНОВНІ КЕРІВНИКИ ПІДПРИЄМСТВ , УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Дата: 22.02.2024 14:16
Кількість переглядів: 91

Щорічно з  настанням  весняно - літнього  пожежонебезпечного періоду,  різко  загострюється обстановка з пожежною безпекою в районі.  В цей  період виникає понад 75 % пожеж та загорянь котрі сталися на території району.

Щоденно протягом 2023 року у Вінницькому районі в середньому виникало 3 пожежі, економічні втрати від яких складали в середньому 308 тис. грн. В містах та селищах міського типу зареєстровано 492 пожежі, що становить 42,3 % від загальної кількості пожеж в районі. В сільській місцевості зареєстровано 670 пожеж, що становить 44,2 % від загальної кількості пожеж в районі.

         Проведеним аналізом пожеж встановлено, що  основною причиною їх виникнення є недооцінка з боку керівників  об’єктів різних форм власності, відомчих організацій важливості вжиття упереджувальних заходів, невиконання вимог законодавчих та нормативних актів з питань пожежної безпеки.

З метою попередження пожеж  протягом весняно - літнього  пожежонебезпечного   періоду Вінницьке районне управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області рекомендує Вам провести наступні заходи:

1. Наказами керівників об’єктів визначити відповідальних  за протипожежний стан будівель, приміщень. На призначену особу покласти обов’язки щодо здійснення контролю за протипожежним режимом. У разі виявлення недоліків здійснити необхідні заходи до усунення їх,  а  також ретельно проводити огляди приміщень після закінчення роботи.

2. Розробити та затвердити графіки виконання робіт з підготовки об’єктів до весняно-літнього пожежонебезпечного періоду з визначенням фактичних обсягів робіт, помісячним розписом їх виконання, коштами, необхідними для їх виконання та закріпленням відповідальних виконавців.

3. Здійснити перевірку технічного стану, а при  необхідності відремонтувати блискавкозахист, електрообладнання.

4. Очистити виробничі, складські та господарські  приміщення території, горища та підвали від горючих матеріалів. 

5. Забезпечити приміщення необхідною кількістю первинних засобів пожежегасіння,  привести їх в  робочий  стан, укомплектувати пожежні щити необхідним протипожежним інвентарем.

6. Визначити порядок зберігання та використання  вибухопожежонебезпечних речовин та  інших матеріалів, що мають підвищену пожежну  небезпеку.  Особливу увагу звернути на відповідність протипожежним вимогам місць їх  зберігання.

7. Провести додаткові протипожежні інструктажі з працівниками, що задіяні на  роботах  з  підвищеною  пожежною  небезпекою, обслуговуючим персоналом електроустановок, вентиляційного, технологічного та іншого інженерного обладнання.

8. На  кожному  об’єкті  опрацювати  загальнооб’єктові інструкції про заходи пожежної безпеки.  Переглянути та доповнити склад бойових розрахунків добровільної пожежної охорони.  Закріпити за ними приміщення та будівлі для нагляду за дотриманням протипожежного режиму.

9. З настанням теплої  погоди організувати  здійснення комплексу заходів щодо забезпечення пожежної безпеки під час користування відкритим вогнем, перевірки знань з питань пожежної безпеки з обслуговуючим  персоналом.

10. Спільно з співробітниками підрозділів державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки провести роз'яснювальну роботу з працюючим персоналом в частині попередження пожеж та загибелі людей при них.

11. Вжити заходів щодо виконання в повному обсязі приписів про усунення порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки виданих за результатами проведення заходів державного нагляду (контролю).

12. Забезпечити проведення практичних відпрацювань з працівниками дій у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога».

         Також звертаємо вашу увагу: спалюватти суху рослинність та її залишки суворо заборонено!

         Відповідно до ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дотримання порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від ста вісімдесяти до трьохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від дев’ятисот до однієї тисячі двохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

З повагою, фахівець ВЗЗ ПНС у Вінницькому районі ЦЗД ГУ ДСНС України у Вінницькій області Максим П’ЯСКОРСЬКИЙ

Фото без опису

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь