Відбулися громадські слухання в селі Бохоники

Дата: 28.02.2024 12:59

27 лютого в Будинку культури села Бохоники відбулися громадські слухання.

Розглядалося питання щодо зміни функціонального призначення земельної ділянки, яка передбачена для забудови Міжнародною організацією з міграції 24 квартир  внутрішньо переміщеним особам, що зареєстровані в  нашій громаді.

Під час перебігу громадських слухань кожен учасник мав право надати свої пропозиції та зауваження до містобудівної документації.

В підсумку засідання схвалили представлений проект - детального плану території земельної ділянки, яка знаходяться у комунальній власності Агрономічної сільської ради.

Таким чином, з метою забезпечення нагальних житлових потреб в Україні, зокрема, надання доступного житла внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та іншим постраждалим від війни категоріям населення, у співпраці з Міжнародною організацією з міграції стало на крок ближче для нашої громади.

Дякуємо за активну участь та  підтримку мешканцям громади та співпрацю Міжнародній організації з міграції. Надіємося, що наша громада стане другою домівкою для вимушених переселенців.Фото без опису