Порядок денний постійної комісії з питань  планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного  розвитку на 29.02.2024

Дата: 28.02.2024 16:21

Порядок денний постійної комісії з питань  планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного  розвитку:

1.Про затвердження звіту по виконанню Програми «Організації суспільно-корисних робіт для порушників,на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт» на 2023 рік».

Інформує: голова  постійної комісії  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Бунза Н.Ю.

2.Про внесення змін до рішення 29 сесії 8 скликання Агрономічної сільської ради №2247 від 14.09.2022 «Про затвердження  Комплексної оборонної-правоохоронної Програми Агрономічної сільської територіальної громади на 2022-2024 роки» зі змінами.

3.Про передачу з балансу Агрономічної сільської ради на баланс  відділу соціального захисту населення,праці та охорони здоров’я Агрономічної сільської ради нафтопродуктів.

4.Про затвердження структури та загальної  чисельності закладів  освіти та культури Агрономічної сільської ради ( у новій редакції).

Інформує: начальник відділу освіти молоді та спорту, культури та туризму Бровченко Л.Д.

5.Про внесення змін до рішення  № 2793 від 22.11.2023 49 сесії 8 скликання «Про затвердження  Програми  цивільного захисту  населення  та територій  від надзвичайних ситуацій техногенного,природного характеру,забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Агрономічної сільської ради  на 2023-2025 роки ( в новій редакції)».

Інформує: заступник сільського голови Закревська Т.П.

6.Про внесення змін до рішення № 1903 від 16.02.2022 22сесї 8 скликання « Про затвердження  Програми забезпечення заходів з підготовки територіальної  оборони Агрономічної  сільської ради територіальної  громади на 2022-2025 роки» зі змінами.

Інформує: заступник сільського голови Закревська Т.П.

7.Про передачу субвенції  з бюджету  Агрономічної сільської територіальної громади Головному управлінню Національної  поліції  у Вінницькій області.

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.

8.Про передачу субвенції з бюджету Агрономічної територіальної  громади військовій частині А4638.

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.

9. Про внесення  змін  до рішення 51 сесії 8 скликання від 22.12.2023 № 2848 «Про бюджет Агрономічної сільської територіальної громади на 2024 рік».