Порядок денний постійної комісії з питань  земельних  відносин, природокористування , планування  територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального  господарства, транспорту та комунальної власності на 01.03.2024

Дата: 28.02.2024 16:21

1. Про передачу з балансу Агрономічної сільської ради на баланс  відділу соціального захисту населення,праці та охорони здоров’я Агрономічної сільської ради нафтопродуктів.

Інформує: голова  постійної комісії  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Бунза Н.Ю.

2.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється  із земель «для індивідуального садівництва» на « для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка)» в с.Бохоники, Вінницького району, Вінницької області  гр. Козяр  Олександру Андрійовичу.

Інформує: голова постійної  комісії з питань земельних  відносин, природокористування , планування  територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та комунальної  власності Мороз О.П.

3.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки,цільове призначення якої змінюється із земель  «для ведення особистого  селянського господарства» на « для індивідуального садівництва» в с. Бохоники , Вінницького району, Вінницької області гр. Черкас Аліні Олександрівні.

4.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва за адресою: Агрономічна сільська рада  ( ділянка № 748) Вінницького району Вінницької області гр. Дроню Анатолію Івановичу.

5.Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Агрономічне, вул. Елітна, 5А,Вінницького району, Вінницької області та її продаж гр. Білоус Наталії Вікторівні.

6.Про передачу в оренду земельних  ділянок  ( нерозподілені (не витребувані) земельні частки (паї).

7.Про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності для будівництва і обслуговування  будівель торгівлі (03.07) в с. Ільківка, Вінницького району, Вінницької області.

8.Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для подальшого продажу у власність гр. Побережника Павла Володимировича.

9.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва  і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) (02.01) по вул. Центральна, 16-Б,      с.Агрономічне,Вінницького району,Вінницької області гр.Коломійцю Євгенію Михайловичу.

10.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу  земельної  ділянки комунальної власності Агрономічної сільської ради  Вінницького  району Вінницької області.

11.Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки  для подальшого  продажу у власність  гр. Данильчуку Вадиму Віталійовичу.

12.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності Агрономічної сільської ради  Вінницького району Вінницької області.

13.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки,цільове призначення  якої змінюється  із земель «для ведення особистого  селянського господарства» на «для індивідуального садівництва» в с.Бохоники,Вінницького району, Вінницької області гр.Рабченюку Дмитру Івановичу.

14.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встанов-лення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  ( присадибна ділянка) в с.Рівець, вул. Набережна,31 Вінницького району, Вінницької області  гр. Буйненко Надії Михайлівні.