Відбувся фестиваль-конкурс "Колорити України"

Дата: 04.03.2024 14:28

03 березня в Агрономічному відбувся фестиваль-конкурс “КОЛОРИТИ УКРАЇНИ”

Центр культури та дозвілля прийняв гостей та конкурсантів з усієї Вінницької області. Всього взяли участь 20 конкурсантів, які представили 33 номери в різних жанрах.

На сцені конкурсу дебютували учасники наймолодшого хореографічного колективу нашого Центру культури та дозвілля - “Промінчики” з номером “Дракоша”. Також участь узяв наш ЗАХК “Сонечко” з номерами “Гопак”, “Не шуми, калинонько” та “Вибрати не можна тільки Батьківщину”, за які отримали дипломи лауреатів І ступеня.

Українські народні танці традиційно викликають багато живих емоцій і в глядачів, і в їх виконавців.

Усі конкурсанти продемонстрували високий рівень підготовки, талант та різноманіття майстерності.

Під час конкурсу панувала дружня атмосфера, відбувся обмін цінним досвідом поміж різними жанрами танців та дітьми різних вікових категорій.

Дякуємо організаторам та учасникам за професіоналізм та натхнення. Дякуємо батьками за небайдужість, віру в дітей та допомогу у втіленні ідей керівників колективів і хореографів!Фото без опису