Продовжуємо працювати над реалізацією проєкту щодо забезпечення житлом ВПО громади

Дата: 04.03.2024 16:20

Агрономічна громада продовжує працювати над втіленням  проєкту щодо забезпечення нагальних житлових потреб в Україні, зокрема, надання доступного житла внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та іншим постраждалим від війни категоріям населення, у співпраці з Міжнародною організацією з міграції.

Станом на сьогоднішній день отримано технічний висновок експерта про підтвердження аварійності приміщення в селі Бохоники за адресою: вулиця Незалежності (Гагаріна), 57.

В нелегкий час маємо допомагати один одному, особливо тим, в кого ворог відібрав дім, тому Агрономічна сільська рада продовжує працювати спільно з МОМ над втіленням проєкту.